Area Oklahoma Boys High School Basketball Playoff Pairings Feb. 20-22

Here is a list of the area Oklahoma Boys High School Basketball Playoff Pairings Feb. 20-22.

4A:
Ada vs. Blanchard @ Ada - Saturday 8pm
Sulphur vs. Elgin @ Sulphur - Friday 8pm
Broken Bow vs. Plainview @ Broken Bow - Saturday 8pm
Bishop McGuinness vs. Byng @ Bishop McGuinness - Friday 8pm
Newcastle vs. Pauls Valley @ Newcastle - Saturday 8pm
Muldrow vs. Idabel @ Muldrow - Friday 8pm
Tecumseh vs. Madill @ Tecumseh - Friday 8pm

3A:
Community Christian vs. Lone Grove @ Community Christian - Friday 8pm
Purcell vs. Marietta @ Purcell - Saturday 8pm
Hugo vs. Pocola @ Hugo - Saturday 8pm
Crossings Christian vs. Dickson @ Crossings Christian - Saturday 8pm
Kingston vs. Davis @ Kingston - Friday 8pm
Eufaula vs. Atoka @ Eufauka - Saturday 8pm
Valliant vs. Tishomingo @ Valliant - Saturday 8pm
Antlers vs. Little Axe @ Antlers - Friday 8pm

2A:
Latta vs. TBD @ Latta - Saturday 8pm
Vanoss vs. TBD @ Vanoss - Saturday 8pm
Wilburton vs. Coalgate @ Wilburton - Friday 8pm
Rattan vs. Talihina @ Talihina - Saturday 8pm
Allen vs. TBD @ Allen - Saturday 8pm
Colbert vs. Tushka @ Allen Friday 8pm
Wynnewood vs. Haworth @ Wynnewood - Friday 8pm
Healdton vs. Luther @ Luther - Friday 8pm
Calera vs. Silo @ Silo - Saturday 8pm
Caddo vs. TBD @ Caddo - Saturday 8pm
Rock Creek vs. Wilson @ Caddo - Friday 8pm
Burns Flat vs. Stratford @ Minco - Friday 8pm

Class A:
Clayton vs. Stuart @ Okay - Thursday 8pm
Turner vs. Central High @ Central High - Thursday 3pm
Fox vs. Verden @ Alex - Thursday 3pm
Soper vs. Moss @ Moss - Thursday 3pm
Roff vs. Quinton @ Quinton - Thursday 8pm
Velma-Alma vs, Smithville @ Stonewall - Thursday 8pm
Stonewall vs. Ft. Towson @ Stonewall - Thursday 3pm

Class B:
Springer vs. Varnum @ Varnum - Thursday 8pm
Caney vs. Battiest @ Thackerville - Thursday 8pm
Boswell vs. Eagletown @ Thackerville - Thursday 3pm
Coleman vs. Stringtown @ Stringtown - Thursday 3pm
Moyers vs. Calvin @ Calvin - Thursday 8pm
Wapanucka vs. Pittsburg @ Calvin - Thursday 3pm